łąduduję...

Zakład Fryzjerski Jola Grajcar-Sokalska

Fryzjerstwo jest moją pasją, gdybym ponownie mogła wybrać zawód, zostałabym fryzjerem. Pracuję w tym zawodzie od 1989r. Wykonuję profesjonalne usługi koloryzacji, strzyżeń, de koloryzacji, pielęgnacji włosów i analizy kolorystycznej.

Używam wyłącznie profesjonalnych kosmetyków. Jest to już technologia XXI w.są one nie tylko skuteczne ale też przyjemne dla zmysłów. Farby ładnie pachną a olejki roślinne w nich zawarte odżywiają i nabłyszczające.

W mojej pracy szukam oryginalnych, indywidualnych rozwiązań podpartych precyzyjnym strzyżeniem i dobrze dobranym kolorem, gdyż dobre cięcie to podstawa. Aby klientka mogła jak najdłużej podtrzymać efekt pracy w salonie, proponuję kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów w domu.

W salonie jednak zaoferować mogę intensywną kurację naprawczo-odbudowującą zniszczonych włosów. Wszystko to dzięki czystej keratynie i witaminom grupy B, A, E oraz aktywnym roślinnym komórką macierzystym. Wewnętrzna struktura włosów zostaje odbudowana, a składniki antyutleniające zapobiegają starzeniu się skóry i włosów. Efektem są pełne życia i blasku włosy.

Z pomocą waporyzatora i maseczki przeznaczonej do gruntownej i kompletnej rekonstrukcji zmęczonych włosów przeprowadzam zabieg nawilżania. Pobudza on wzrost włosów. Dopełnieniem mojej pracy nad wizerunkiem kobiety jest analiza kolorystyczna. To bardzo szeroki wachlarz wiedzy mówiący o tym jaka gama kolorów dla danego typu urody będzie najlepsza.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkolenia w kraju i zagranicą np. w Paryżu, Berlinie, Zurychu, Nowym Yorku.

Tylko oryginalne i profesjonalne kosmetyki
© 2013 Salon Fryzjerski - Jola Grajcar Sokalska | All rights reserved
Projekt: Sebastian Bolek - bolek.sebastian@gmail.com